Ogłoszenia parafialne

/ UROCZYSTOŚĆ JEZUSA CHRYSTUSA KRÓLA WSZECHŚWIATA

UROCZYSTOŚĆ JEZUSA CHRYSTUSA KRÓLA WSZECHŚWIATA

24 listopada 2019

1. Tą niedzielą kończy się Rok Liturgiczny. Za tydzień rozpoczynamy Adwent, czas przygotowania do Bożego Narodzenia.

2. Spotkanie dla młodzieży przygotowującej się do bierzmowania – grupa młodsza – w poniedziałek 25 listopada o godz. 19.00.

3. We wtorek 26 listopada po Mszy św. wieczornej w kawiarni parafialnej odbędzie się spotkanie Domowego Kościoła.

4. W czwartek 28 listopada po Mszy św. wieczornej w sali w domu parafialnego odbędzie się zebranie Parafialnego Zespołu Caritas.

5. Rodziców chcących włączyć się w pomoc przy przygotowywaniu śniadań roratnich dla dzieci podczas Adwentu, prosimy o zgłaszanie się do zakrystii lub kancelarii.

6. Przed ołtarzem znajduje się puszka na ofiary na dofinansowanie śniadań roratnich dla dzieci. Serdeczne Bóg zapałać za składane ofiary.

7. Są jeszcze wolne miejsca na pielgrzymkę autokarową do Sanktuarium Matki Bożej Bolesnej w Kałkowie-Godowie, tzw. Golgoty Wschodu, która odbędzie się w sobotę 30 listopada. Wyjazd z przed kościoła o godz. 7.00. Koszt 60 zł. Zapisy w zakrystii i kancelarii.

8. W związku z całonocną adoracją Najświętszego Sakramentu, wszystkich, którzy chcą się zaangażować w to dzieło w noc z 6 na 7 grudnia prosimy o kontakt mailowy z kancelarią parafialną lub bezpośrednio z księżmi.