Ogłoszenia parafialne

/ ŚWIĘTO ŚWIĘTEJ RODZINY: JEZUSA, MARYI I JÓZEFA

ŚWIĘTO ŚWIĘTEJ RODZINY: JEZUSA, MARYI I JÓZEFA

31 grudnia 2017

1. Dziś o godz. 18.00 Msza Święta dziękczynna na zakończenie roku 2017, podczas której ksiądz proboszcz złoży roczne sprawozdanie z działalności parafii.

2. We wtorek 2.I po Mszy Św. wieczornej nabożeństwo do Św. Michała Archanioła.

3. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 20.00. W piątek odwiedzimy chorych. Ich adresy można zgłaszać w kancelarii i zakrystii do środy włącznie. Spowiedź od 17.30.

4. W sobotę przypada Uroczystość Objawienia Pańskiego. Po każdej mszy będzie można złożyć ofiarę na pomoc na misje. Tego dnia święcimy też kredę i kadzidło.

5. Serdecznie zapraszamy na dziesiąty Orszak Trzech Króli, który rozpocznie się o godzinie 12:00 na Placu Zamkowym modlitwą Anioł Pański prowadzoną przez JE Kazimierza Kardynała Nycza. Zejdźmy z kanapy i wyjdźmy na ulicę radować się z narodzenia Pana. Zapraszamy do obejrzenia żywej szopki i wspólnego kolędowania.

6. W poniedziałek 8.I o godz. 19.00 spotkanie dla kandydatów przygotowujących się do bierzmowania: grupa starsza w salkach, grupa młodsza w kaplicy Łazarza.
Również 8.I o godz. 20.00 w kaplicy Łazarza spotkanie dla rodziców wszystkich kandydatów przygotowujących się do bierzmowania, obecność obowiązkowa.

7. Konferencja przedchrzcielna dla rodziców chcących ochrzcić dziecko w styczniu i lutym odbędzie się w sobotę 13.I o godz. 9.00 w kaplicy Łazarza.

8. Ukazał się nowy numer pisma o Św. Michale Archaniele. Osoby, które zapisały się na jego prenumeratę mogą zgłaszać się po odbiór do zakrystii do księdza Jerzego. Jest jeszcze kilka wolnych egzemplarzy dla tych, którzy chcieliby zapoznać się z tym pismem.

Wizyta duszpasterska w tym tygodniu:
– wtorek 02.I ul. Obywatelska 1 i 3
– środa 03.I ul. Obywatelska 5 do numeru 163 włącznie
– czwartek 04.I ul. Obywatelska 5 od nr 168 do 180 i ul. Obywatelska 7 do 145 włącznie
– piątek 05.I ul. Obywatelska 7 od 150 do 253 włącznie

W dni powszednie kolędę rozpoczynamy od godziny 17.00.