Ogłoszenia parafialne

/ ŚWIĘTO ŚWIĘTEJ RODZINY: Jezusa, Maryi i Józefa

ŚWIĘTO ŚWIĘTEJ RODZINY: Jezusa, Maryi i Józefa

25 grudnia 2019

1. Spotkanie z osobami, które cyklicznie zgłaszają się na całonocną adorację, jak również osobami, które chciałby się w adorację włączyć, odbędzie się dziś, po Mszy św. wieczornej w sali domu parafialnego.

2. We wtorek 31 grudnia o godz. 18.00 zostanie odprawiona Msza św. dziękczynna, podczas której ksiądz proboszcz podsumuje miniony rok w naszej parafii.

3. W poniedziałek 31 grudnia kancelaria parafialna będzie czynna tylko w godzinach porannych, tj. 9.00-11.00.

4. W środę 1 stycznia uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi. Msze św. według porządku niedzielnego. Kancelaria parafialna w tym dniu będzie nieczynna.

5. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 20.00. W piątek odwiedzimy chorych. Ich adresy można zgłaszać w kancelarii i zakrystii do środy włącznie. Spowiedź od 17.30. W sobotę po Mszy św. o godz. 8.00 zostanie odprawione nabożeństwo do Niepokalanego Serca Maryi.

6. W przyszłą niedzielę nieszpory o godz. 17.15.

7. Konferencja przedchrzcielna dla rodziców chcących ochrzcić dziecko w styczniu odbędzie się w sobotę 11 stycznia o godz. 9.30.

8. W niedzielę 12 stycznia o godz. 16.00 zostanie odprawiona Msza św. dla dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej i ich rodziców. Po niej spotkanie organizacyjne.