Ogłoszenia parafialne

/ ŚWIĘTO OFIAROWANIA PAŃSKIEGO

ŚWIĘTO OFIAROWANIA PAŃSKIEGO

2 lutego 2020

1. Dzisiejsza taca jest przeznaczona na zakony klauzurowe. Bóg zapłać za ofiary.

2. Dziś o godz. 17.15 zapraszamy na nieszpory.

3. Spotkanie dla młodzieży przygotowującej się do bierzmowania – grupa młodsza – w poniedziałek 03 lutego o godz. 19.00.

4. We wtorek 04 lutego po Mszy św. wieczornej nabożeństwo do świętego Michała Archanioła.

5. Rodzice chcący ochrzcić dziecko w przyszłą niedzielę są proszeni o zgłaszanie się do kancelarii z dokumentami do środy włącznie.

6. W I czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 20.00. W I piątek odwiedzimy chorych, których adresy można zgłaszać w kancelarii i zakrystii do środy włącznie. Spowiedź od 17.30.

7. W czwartek 06 lutego rozpoczną się próby zespołu wokalnego, który przygotuje oprawę muzyczną Triduum Paschalnego. Zapraszamy osoby grające na różnych instrumentach o zgłaszanie się do pana organisty. Próby będą w czwartki o godz. 19.15 w domu parafialnym.

8. Osoby, które pragną czuwać przez godzinę podczas adoracji Najświętszego Sakramentu w noc z 7 na 8 lutego, proszone są zgłaszanie się do kancelarii parafialnej lub bezpośrednio do księży.

9. Konferencja przedchrzcielna dla rodziców chcących ochrzcić dziecko w lutym, w sobotę 08 lutego o godz. 9.30 w kaplicy Łazarza.

10. We wtorek 11 lutego, w związku z obchodzonym Światowym Dniem Chorego, o godz. 9.30 Msza św. z udzieleniem sakramentu chorych.

11. Wizyty duszpasterskie w ramach kolędy uzupełniającej odbywać się będą w dniach 5 i 6 lutego.

Wizyta duszpasterska w nadchodzącym tygodniu:

Poniedziałek 03 lutego
– ul. Rybnicka numery nieparzyste od 47 do 103;

Wtorek 04 lutego
– ul. Fraszki i Przednia – całe;

Środa 05 lutego
– zgłoszenia z kolędy uzupełniającej ul. Obywatelska 1 do 11;
– ul. Chrościckiego 83;
– zgłoszenia z ulic – Urszuli, Chrościckiego, Potrzebnej, Flagowej, Przyłęckiej, Rybnickiej;

Czwartek 06 lutego
– ul Chrościckiego 16/18 – cała;
– zgłoszenia z kolędy uzupełniającej z ulic – Obywatelska 13, Chrościckiego 87a, Świetlanej, Noteckiej, Gęślarskiej, Przepiórki, Głubczyckiej, Michałowskiego;