Aktualności

/ Pielgrzymka biegowo- rowerowa do Radzymina do Sanktuarium św. Jana Pawła II z racji 102. rocznicy Cudu nad Wisłą

Pielgrzymka biegowo- rowerowa do Radzymina do Sanktuarium św. Jana Pawła II z racji 102. rocznicy Cudu nad Wisłą

24 sierpnia 2022

W sobotę 27 sierpnia o godzinie 8:00 zapraszamy na pielgrzymkę dziękczynną ,biegowo- rowerową do Radzymina do Sanktuarium św. Jana Pawła II z racji 102. rocznicy Cudu nad Wisłą. Do pokonania jest około 42 km.
Można cały dystans przebyć na rowerze, biegnąc lub z kimś na zmianę raz na rowerze raz na nogach. Tempo dostosowane do biegnących. Każdy z uczestników powinien zadbać o nawodnienie i zapasy energii według własnego uznania i zapotrzebowania. Uczestnicy biegną/ jadą na własną odpowiedzialność, zobowiązani są do przestrzegania przepisów ruchu drogowego. Msza św. dziękczynna o 15:00 w Sanktuarium św. Jana Pawła II w Radzyminie.
Start pielgrzymki spod kościoła świętej Tereski od Dzieciątka Jezus i Męczenników Rzymskich Warszawa Włochy ul. Rybnicka 27.

Zgłoszenia p.paliga@vp.pl lub w zakrystii i kancelarii. Udział w pielgrzymce jest bezpłatny, na miejscu będzie zbierana kolekta na budowę sanktuarium.
W pobliżu sanktuarium jest pętla linii 738 do Warszawy . Dla chętnych możliwy jest transport rowerów busem na Włochy do parafii.
Zaproś swoich znajomych.