Ogłoszenia parafialne

/ NIEDZIELA CHRZTU PAŃSKIEGO

NIEDZIELA CHRZTU PAŃSKIEGO

8 stycznia 2023

1. W poniedziałek 09 stycznia o godz. 17.15 czytamy wypominki. Po nich Msza św. w intencji zmarłych polecanych w wypominkach.

2. Domowe Kręgi Biblijne zapraszają wszystkie osoby pragnące lepiej poznawać Słowo Boże na spotkanie, które odbędzie się w czwartek 12 stycznia po Mszy św. wieczornej w kawiarni parafialnej.

3. W piątek 13 stycznia spotkanie dla młodzieży przygotowującej się do bierzmowania – grupa młodsza.

4. W niedzielę 15 stycznia po Mszy św. o godz. 11.00 w sali teatralnej odbędą się parafialne Jasełka. Serdecznie zapraszamy.

5. Zapraszamy na kolędowanie w wykonaniu Chóru Kameralnego „In Laetitia” pod dyrekcją Barbary Kucharczyk. Koncert odbędzie się w niedzielę 15 stycznia po Mszy św. wieczornej, ok. godz. 19.00.

6. Koła Różańcowe zapraszają do wspólnej modlitwy. Wszystkie osoby, które pragną podjąć się codziennej modlitwy różańcem prosimy o kontakt z ks. Robertem Walantykiem, w zakrystii lub w kancelarii parafialnej.

7. W niedzielę 29 stycznia 2023 r. o godz. 15.00 w sali teatralnej odbędzie się spektakl na podstawie „Dzienniczka” siostry Faustyny i zapisków ks. Michała Sopoćki pt. „JESTEM Z TOBĄ”. Spektakl reżyseruje Adam Woronowicz. Bilety w cenie 40 zł do nabycia w zakrystii i kancelarii.