Ogłoszenia parafialne

/ IV NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

IV NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

14 marca 2021

1. Na Gorzkie Żale zapraszamy w każdą niedzielę Wielkiego Postu o godz. 17.15. Nabożeństwa Drogi Krzyżowej w piątki – dla dzieci o godz. 17.00, dla dorosłych po Mszy św. wieczornej.

2. Dziś o godz. 16.00 zostanie odprawiona Msza św. dla dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej i ich rodziców. Po niej spotkanie organizacyjne.

3. Rodzice chcący ochrzcić dziecko w czasie Świąt Wielkanocnych proszeni są o zgłaszanie się do kancelarii z niezbędnymi dokumentami od poniedziałku 15 marca do piątku 26 marca włącznie.

4. Do piątku 19 marca w kancelarii parafialnej będą trwały zapisy na paczki świąteczne dla potrzebujących.

5. Zbiórka żywności w ramach "Daru Ołtarza" odbędzie się w następną niedzielę 21 marca podczas każdej Mszy Św.

6. W kruchcie kościoła można nabyć świece Caritas. Podczas zakupu należy przestrzegać reżimu sanitarnego. Sprzedaż będzie odbywać się aż do wyczerpania zapasów.

7. Spotkanie dla młodzieży przygotowującej się do bierzmowania – obie grupy – odbędzie się w piątek 19 marca po Mszy św. wieczornej w sali teatralnej.

8. Msza św. w intencji prześladowanych chrześcijan zostanie odprawiona w piątek 19 marca o godz. 20.00.

10. Jest możliwość ofiarowania laptopów do nauki zdalnej dla dzieci z rodzin potrzebujących. Zgłoszenia przyjmuje ksiądz Paweł.

11. Rekolekcje Wielkopostne w naszej parafii rozpoczną się w Niedzielę Palmową 28 marca i potrwają do środy 31 marca włącznie. Wygłosi je ksiądz Jacek Gomulski. Szczegółowy plan rekolekcji jest wywieszony w kruchcie kościoła. Wieczór konfesjonałów zaplanowany jest na środę 31 marca w godz. 19.00-23.00.