Ogłoszenia parafialne

/ IV NIEDZIELA WIELKANOCNA

IV NIEDZIELA WIELKANOCNA

22 kwietnia 2018

1. W dniu dzisiejszym rozpoczynamy Tydzień Modlitw o Powołania Kapłańskie i do Życia Konsekrowanego. Zachęcamy wiernych do modlitwy w tych intencjach.

2. Dziś o godzinie 12.00 w sali teatralnej koncert laureatów X edycji konkursu SACROSONG. Wystąpią dzieci i młodzież oraz gość specjalny! Zapraszamy wszystkich do udziału w koncercie i wspieraniu utalentowanych uczestników.

3. W przyszłą niedzielę, 29 IV będziemy gościć w naszej parafii Siostry Loretanki. Opowiedzą nam o swoim zgromadzeniu i zaprezentują liczne publikacje katolickie, które będzie można nabyć na przygotowanym przez siostry stoisku w sali teatralnej.

4. Konferencja przedchrzcielna odbędzie się w sobotę 12 V o godz. 9.00 w kaplicy Łazarza.

5. Stowarzyszenie Mężczyźni Świętego Józefa organizuje po raz drugi narodową pielgrzymkę mężczyzn na Jasną Górę, która odbędzie się w środę 23 VI br. Szczegóły w kruchcie kościoła.

6. Ks. Krzysztof Liman, który pochodzi z naszej parafii, odbył prawie dwuletnią praktykę misyjną w Ziemi Świętej i organizuje w październiku jedenastodniową pielgrzymkę. Wypada ona w ciekawym terminie i zawiera optymalny autorski program, który umożliwia odwiedzenie najważniejszych i najpiękniejszych miejsc religijnych i turystycznych w regionie. Więcej szczegółów na plakacie umieszczonym w kruchcie kościoła oraz na stronie internetowej, której adres znaleźć można na plakacie.

PIELGRZYMKA_ziemiaświęta