Ogłoszenia parafialne

/ IV NIEDZIELA ADWENTU

IV NIEDZIELA ADWENTU

18 grudnia 2016

1. Dziś o 16.00 Caritas z pomocą wszystkich wspólnot parafialnych organizuje wigilię dla osób samotnych i potrzebujących. Za wsparcie wszystkich naszych inicjatyw serdecznie dziękujemy.

2. W okresie Adwentu nie ma Mszy św. o 7.15.

3. Roraty od poniedziałku do soboty o 6.30. Do kościoła przychodzimy z lampionami lub świecami. Do czwartku dzieci i młodzież zapraszamy po Mszy na śniadanie do kawiarenki. Podczas ostatnich, sobotnich rorat, można będzie zanieść do domów Betlejemskie Światełko Pokoju – płomień, zapalony w Bazylice Narodzenia Pańskiego w Betlejem i roznoszony przez harcerzy po całym świecie.

4. Spotkanie dla II roku kursu do bierzmowania odbędzie się w poniedziałek, 19 XII o 19.00 w kawiarence parafialnej.

5. Rodzice chcący ochrzcić dziecko w czasie świąt proszeni są o zgłaszanie się do kancelarii z niezbędnymi dokumentami do środy 21 XII włącznie.

6. Zapraszamy na wieczór konfesjonałów. W piątek, 23 XII będziemy spowiadać od Mszy św. wieczornej do 23.00. W czasie spowiedzi będzie adoracja Najświętszego Sakramentu.

7. Chorych, którzy chcieliby przyjąć komunię św. w I dzień świąt Bożego Narodzenia rano oraz w Nowy Rok po południu prosimy o zgłoszenie do zakrystii lub kancelarii parafialnej.

8. W wigilię Bożego Narodzenia, nie będzie Mszy o 18.00. Pasterka zostanie odprawiona o północy, a poprzedzi ją, o 23.30, brewiarzowa Godzina Czytań.

9. Już za tydzień ukaże się świąteczny numer naszego pisma „Uwierzyć”.

10. W Uroczystość Narodzenia Pańskiego nie będzie Mszy o 7.30.

11. Serdecznie dziękujemy wszystkim, dzięki którym przez trzy tygodnie adwentu dzieci chodzące na roraty mogły zjeść wspólnie śniadanko w kawiarence.

12. Trwa wizyta duszpasterska zwana kolędą. Szczegółowy plan kolędy. Wizyty duszpasterskie wznowimy od 2 I 2017 r.