Ogłoszenia parafialne

/ III NIEDZIELA ZWYKŁA

III NIEDZIELA ZWYKŁA

22 stycznia 2023

1. Dziś po Mszy św. o godz. 18.00 zapraszamy na wspólne kolędowanie do kawiarni parafialnej.

2. Również dziś, przed naszym kościołem, odbywa się kiermasz z gorącą czekoladą, ciastami, chlebem ze smalcem. Dochód ze sprzedaży produktów wesprze młodzież wyjeżdżającą na Światowe Dni Młodzieży.

3. Spotkanie dla młodzieży przygotowującej się do bierzmowania – grupa pierwszoroczna – w piątek 27 stycznia o godz. 19.00.

4. Spotkanie dla młodzieży przygotowującej się do bierzmowania – grupa drugoroczna – w sobotę 28 stycznia o godz. 10.00 w kaplicy Łazarza.

5. Spotkanie dla rodziców i dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej w następną niedzielę 29 stycznia po Mszy św. o godz. 11.00.

6. Parafian mieszkających przy ul. Pola Karolińskie i Chrościckiego 89, prosimy o zgłaszanie adresów na wizytę duszpasterską w zakrystii lub kancelarii. Również osoby, które nie mogły przyjąć księdza w wyznaczonym terminie, a chciałby to uczynić, proszone są o zgłaszanie adresów do kolędy uzupełniającej.

7. Jest kilka ostatnich miejsc na czerwcową pielgrzymkę do Izraela i Jordanii. Organizatorem jest ks. Krzysztof Liman, który odbył w Ziemi Świętej ponad roczną praktykę misyjną. Zapraszamy. Szczegółowe informacje w gablocie i kancelarii.