Ogłoszenia parafialne

/ III NIEDZIELA ZWYKŁA

III NIEDZIELA ZWYKŁA

23 stycznia 2022

1. Na biesiadowanie kolędowe zapraszamy do kawiarni parafialnej dziś o godz. 17.00.

2. Wszystkich zainteresowanych przyszłością kościoła zapraszamy na kolejne parafialne spotkanie dotyczące synodu, które odbędzie się dziś po wieczornej Mszy świętej w sali teatralnej.

3. W ramach tegorocznej kolędy, zapraszamy na Msze św. z błogosławieństwem Najświętszym Sakramentem dla rodzin. W poniedziałek o godz. 19.00 Msza św. dla mieszkańców spod numerów parzystych naszej parafii, a we wtorek o godz. 19.00 dla mieszkańców spod numerów nieparzystych. Ofiary kolędowe będzie można złożyć do skarbony przed ołtarzem lub wpłacić na konto parafialne.

4. Zachęcamy, by przy wyjściu z kościoła wziąć fiszkę z cytatem z Pisma Świętego do rozważenia w domu. Cytaty są oznaczone, więc można rozważyć większy fragment z Pisma Świętego.

5. Od 25 stycznia w naszej parafii będzie możliwość spotkania i porozmawiania o wierze z osobami ze wspólnoty Neokatechumenalnej. Gdyby ktoś chciał zaprosić te osoby, prosimy o kontakt mailowy z kancelarią parafialną. Taka możliwość będzie również, gdy zapukają oni do naszych drzwi. Odwiedzający będą chodzili w 2 lub 3 osoby. Będą mieli przy sobie zaświadczenie z parafii. Nie będą zbierali żadnych ofiar. Proszę o życzliwe przyjęcie tych osób. 

6. Zapraszamy na pielgrzymkę do Gruzji organizowaną na przełomie kwietnia i maja 2022 r. Zapisy do końca stycznia u ks. Pawła.