Ogłoszenia parafialne

/ III NIEDZIELA ZWYKŁA

III NIEDZIELA ZWYKŁA

21 stycznia 2018

1. Kolęda uzupełniająca odbywać się będzie w dniach 12.II i 13.II. Parafian, którzy nie mogli przyjąć kapłana w wyznaczonym terminie a chcieliby przyjąć księży, prosimy o zapisywanie się w zakrystii lub kancelarii.

2. W niedzielę 28.I o godz. 16.00 zapraszamy do kawiarni parafialnej na śpiewanie kolęd przy akompaniamencie trio akordeonowego.

3. Rodzice chcący ochrzcić dziecko w przyszłą niedzielę, proszeni są o zgłaszanie się do kancelarii z niezbędnymi dokumentami do środy włącznie.

4. Od poniedziałku 29.I zapraszamy na katechezy dla dorosłych i młodzieży. Odbywać się one będą w poniedziałki i czwartki w kaplicy Łazarza od godz. 19.30. Jeśli ktoś ukończy wszystkie katechezy, a nie ukończył kursu do bierzmowania, po tych katechezach będzie mógł przystąpić do sakramentu bierzmowania.

5. Ze względu na duże straty w sprzedaży gazet (ponad 10 tys.) wprowadzamy zapisy na prenumeratę czasopism katolickich. W zakrystii znajduje się lista, na którą można się wpisać.

6. Zachęcamy do przekazania 1% na rzecz Caritas AW, ze wskazaniem naszej parafii w celu szczegółowym. Za rok 2016 Caritas AW przekazała na konto parafii 2 000zł, które zostały przeznaczone na dofinansowanie kolonii dla dzieci z naszej parafii.

Wizyta duszpasterska w tym tygodniu:
Poniedziałek 22.01 – ul. Urszuli, numery nieparzyste

wtorek 23.01 – ul. Urszuli, numery parzyste i ul. Fraszki

środa 24.01 – ul. Potażowa, numery parzyste i ul. Flagowa

czwartek 25.01 – ul. Potażowa, numery nieparzyste i ul. Dekarska

piątek 26.01 – ul. Notecka

sobota 27.01 – ul. Tumska i ul. Przednia