Ogłoszenia parafialne

/  III NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

 III NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

3 marca 2024

1.         Na Gorzkie Żale zapraszamy dziś o godz. 17.15.

2.        Nabożeństwa Drogi Krzyżowej dla dzieci w piątki o godz. 17.00, dla dorosłych po Mszy św. wieczornej.

3.        Nabożeństwo do św. Michała Archanioła we wtorek 05 marca po Mszy św. wieczornej.

4.        W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek miesiąca.

5.        Liturgia pokutna dla młodzieży przygotowującej się do bierzmowania w piątek 08 marca o godz. 19.30 w kaplicy Łazarza.

6.        Rekolekcje Wielkopostne w naszej parafii odbywać się będą w dniach 21-24 marca. Wygłosi je ksiądz Jan Ślepowroński. Szczegółowy program podamy bliżej terminu.

7.         Jak co roku w naszej parafii w Niedzielę Palmową bielanki będą sprzedawały palmy. Dochód zostanie przeznaczony na fundusz bielański.

8.        W kruchcie kościoła Parafialny Zespół Caritas sprzedaje świece na stół wielkanocny. Dochód zostanie przeznaczony na potrzeby podopiecznych naszego Parafialnego Caritas.

9.        Zachęcamy do przekazania 1,5% podatku na Caritas Archidiecezji Warszawskiej ze wskazaniem naszej parafii w celu szczegółowym. Zgromadzone w ten sposób środki w całości zostaną przeznaczone na pomoc potrzebującym w naszej parafii. Ulotki i bliższe informacje przy stoisku sprzedaży świec.

10.      Od poniedziałku 04 marca do piątku 15 marca będą trwały w kancelarii zapisy na paczki świąteczne dla potrzebujących.  

11.       Parafia szuka osoby, która chciałaby być fundatorem oświetlenia w prezbiterium. Osoby, które chciałby ufundować część lub całość oświetlenia proszone są o zgłaszanie się do ks. proboszcza lub kancelarii.

12.       W sobotę 23 marca odbiór strojów komunijnych:

W godz. 9.00-10.40 szkoła Promienista

W godz. 10.40-11.05 szkoła Vancouver

W godz. 11.05-13.00 szkoła Przepiórki

Szczegóły podane zostaną na spotkaniu 17 marca po Mszy św. o godz. 11.00.


W minionym tygodniu odeszli do Pana nasi parafianie:

śp. Stefania Kłoniecka

śp. Danuta Kowalska

śp. Janusz Chustecki