Ogłoszenia parafialne

/ III NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

III NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

20 marca 2022

1. Nabożeństwa Drogi Krzyżowej w piątki – dla dzieci o godz. 17.00, dla dorosłych po Mszy św. wieczornej. Gorzkie Żale w każdą niedzielę Wielkiego Postu o godz. 17.15.

2. Do piątku 01 kwietnia w kancelarii parafialnej będą trwały zapisy na paczki świąteczne dla potrzebujących.

3. Konferencja przedchrzcielna dla rodziców chcących ochrzcić dziecko w czasie Świąt Wielkanocnych, odbędzie się w sobotę 09 kwietnia o godz. 9.30.

4. W kruchcie kościoła można nabyć świece Caritas.

5. Rekolekcje Wielkopostne dla dzieci i młodzieży ze szkół podstawowych odbywać się będą od poniedziałku 21 marca do czwartku 24 marca. Poprowadzi je michalita ks. Grzegorz Flis. Program rekolekcji znajduje się w kruchcie kościoła.

6. Rekolekcje Wielkopostne w naszej parafii odbędą się w dniach 03 – 06 kwietnia. Wygłosi je ksiądz Krystian Chmielewski. Szczegółowy program zostanie podany w późniejszym terminie.

7. Zbiórka żywności w ramach "Daru Ołtarza" odbędzie się za dwa tygodnie, w niedzielę 03 kwietnia, podczas każdej Mszy Św.

8. Informujemy, że przy wejściu z lewej strony kościoła znajduje się gablota, w której można zamieszczać ogłoszenia dotyczące ofert pracy lub pomocy dla uchodźców z Ukrainy.