Ogłoszenia parafialne

/ III NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

III NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

7 marca 2021

1. Na Gorzkie Żale zapraszamy w każdą niedzielę Wielkiego Postu o godz. 17.15.

2. W poniedziałek o godz. 17.15 czytamy wypominki. Po nich zostanie odprawiona Msza św. w intencji zmarłych polecanych w wypominkach.

3. Nabożeństwa Drogi Krzyżowej w piątki – dla dzieci o godz. 17.00, dla dorosłych po Mszy św. wieczornej.

4. Konferencja przedchrzcielna dla rodziców chcących ochrzcić dziecko w czasie Świąt Wielkanocnych, odbędzie się w sobotę 13 marca o godz. 9.30.

5. W przyszłą niedzielę – 14 marca o godz. 16.00 zostanie odprawiona Msza św. dla dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej i ich rodziców. Po niej spotkanie organizacyjne.

6. Od poniedziałku 08 marca do piątku 19 marca w kancelarii parafialnej będą trwały zapisy na paczki świąteczne dla potrzebujących.

7. Zbiórka żywności w ramach "Daru Ołtarza" odbędzie się w niedzielę 21 marca podczas każdej Mszy Św.

8. W kruchcie kościoła można nabyć świece Caritas. Podczas zakupu należy przestrzegać reżimu sanitarnego. Sprzedaż będzie odbywać się aż do wyczerpania zapasów.

9. Z żalem informujemy, iż w środę 3 marca zmarł ks. Ryszard Rabijewski, były wikariusz naszej parafii. Msza św. za duszę śp. Zmarłego zostanie odprawiona we wtorek, 9 marca br. o godz. 11.00, w kościele parafialnym pw. NMP Matki Kościoła w Warszawie, po czym Ciało zostanie pochowane na Cmentarzu Powązkowskim w grobach kapłańskich.

10. Jest możliwość ofiarowania laptopów do nauki zdalnej dla dzieci z rodzin potrzebujących. Zgłoszenia przyjmuje ksiądz Paweł.