Ogłoszenia parafialne

/ III NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

III NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

15 marca 2020

1. W związku z zawieszeniem zajęć lekcyjnych w szkołach, nie będą – do odwołania – odbywać się spotkania dla obu grup młodzieży przygotowującej się do bierzmowania. Nabożeństwa Drogi Krzyżowej dla dzieci również zostają odwołane.

2. Od poniedziałku 16 marca w godz. 8.30 – 18.00 będzie możliwa adoracja Najświętszego Sakramentu w kaplicy adoracji.

3. W piątek 20 marca Mszą św. o godz. 12.30 rozpoczynamy rekolekcje wielkopostne, które poprowadzi ks. prof. dr hab. Ryszard Moń. Szczegółowy program rekolekcji znajduje się w kruchcie kościoła. Rekolekcje wielkopostne zostały odwołane.

4. W kruchcie kościoła można nabyć świece Caritas na stół wielkanocny.

5. Trwają zapisy na paczki świąteczne dla potrzebujących. Zgłoszenia przyjmowane są w kancelarii parafialnej do 27 marca.

6. Już tylko do piątku 20 marca przyjmowane będą zgłoszenia chętnych na karty wstępu na Mszę św. beatyfikacyjną kardynała Stefana Wyszyńskiego na pl. Piłsudskiego w dniu 07 czerwca. Zapisy w zakrystii i kancelarii.

7. Zachęcamy, by skorzystać z możliwości przekazania 1 % podatku na działalność Caritas naszej parafii. Informacje o tym, jak to uczynić, znajdują się w kruchcie kościoła.

8. Pochodzący z naszej parafii ks. Krzysztof Liman zaprasza na pielgrzymkę samolotową do Armenii i Gruzji w terminie 16 – 27 września br. Szczegóły na plakatach i ulotkach w kruchcie kościoła.