Ogłoszenia parafialne

/ III NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

III NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

24 marca 2019

1. Rozpoczęliśmy parafialne rekolekcje wielkopostne. Nauki rekolekcyjne będą głoszone w poniedziałek, wtorek i środę na Mszach św. o godz. 8.00, 18.00 i 19.30. Możliwość spowiedzi podczas każdej Mszy św. We wtorek dzień pokutny – spowiedź od 17.30 do 20.00.

2. Na Gorzkie żale zapraszamy dziś o godz. 17.15.

3. Dziś o godz. 19.00 w naszym kościele odbędzie się koncert, na który serdecznie zapraszamy. Fragmenty „Pasji wg św. Jana” Jana Sebastiana Bacha wykonaj zespół muzyki dawnej „La Tempesta” oraz Chór Kameralny „In Laetitia” pod dyrekcją Barbary Kucharczyk. Na pozytywie będzie grał nasz organista Paweł Kucharczyk.

4. Modlitwa poranna kościoła – Jutrznia od poniedziałku do piątku o godz. 6.00 w kaplicy Łazarza.

5. W piątek Droga Krzyżowa dla dzieci o godz. 17.00, a dla młodzieży i dorosłych po Mszy św. wieczornej.

6. W czwartek 28 marca po Mszy św. wieczornej, zapraszamy małżeństwa zainteresowane rodzinną formacją Ruchu Światło-Życie we wspólnotach Kościoła Domowego, na spotkanie organizacyjne do sali przy kancelarii w domu parafialnym.

7. Kończy się cykl katechez dla młodzieży i dorosłych. Ostatnie spotkania odbędą się w kaplicy Łazarza w poniedziałek i czwartek o 19.30.

8. Rozpoczęły się zapisy na paczki świąteczne dla potrzebujących. Zgłoszenia przyjmowane są w kancelarii parafialnej.

9. Rodzice zainteresowani wyjazdem dzieci na kolonie „Caritas” proszeni są dokonanie wstępnego zapisu w kancelarii parafialnej do 20 kwietnia.

10. W kruchcie kościoła można nabyć świece „Caritas” na stół wielkanocny.