Ogłoszenia parafialne

/ III NIEDZIELA WIELKANOCNA

III NIEDZIELA WIELKANOCNA

26 kwietnia 2020

1. Od piątku 1 maja rozpoczynamy sprawowanie nabożeństw majowych ku czci Najświętszej Maryi Panny – w dni powszednie po Mszy św. wieczornej a w niedziele i uroczystości o 17.15.

2. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca.

3. W piątek 1 maja kancelaria parafialna będzie nieczynna.

4. W sobotę 2 maja przypada Uroczystość Najświętszej Maryi Panny, Królowej Polski. Msze święte o godz. 7.00, 8.00, 9.30 i 18.00.

5. W sobotę 2 maja o godz. 18.00 zostanie odprawiona Msza św. w intencji księdza proboszcza z okazji jego imienin.

6. Rodzice dzieci, które w tym roku mają obchodzić rocznicę I Komunii św. proszeni są o zgłaszanie dzieci mailowo lub telefonicznie do kancelarii parafialnej. Termin uroczystości zostanie podany w terminie późniejszym.

7. Nowe osoby, które pragną czuwać przez godzinę podczas adoracji Najświętszego Sakramentu w noc z 1 na 2 maja, proszone są zgłaszanie się mailowo lub telefonicznie do kancelarii parafialnej – kancelaria@swietateresa.pl. Osoby, które dotychczas uczestniczyły w adoracji, nie muszą zgłaszać się kolejny raz. Zostaną do nich wysłane wiadomości z prośbą o wyznaczenie godziny. Osoby, które adorują w czasie dnia, są proszone o zgłoszenie godziny adoracji do kancelarii parafialnej.

8. W naszym kościele w Mszach św. może uczestniczyć do 100 osób. Prosimy zajmować miejsca, które są ponumerowane. Przypominamy o noszeniu maseczek w kościele.