Ogłoszenia parafialne

/ III NIEDZIELA ADWENTU

III NIEDZIELA ADWENTU

17 grudnia 2017

1. Wczoraj rozpoczęliśmy w naszej parafii rekolekcje adwentowe pod hasłem „Odkupieni Miłością”. Zachęcamy do skorzystania z sakramentu pokuty i nie odkładanie spowiedzi na ostatnią chwilę. Można nabyć książki naszego księdza rekolekcjonisty o Bożym miłosierdziu i rodzinie.

2. Dziś o godz. 16:00 odbędzie się wigilia dla samotnych. Zachęcamy także parafian do wsparcia tej akcji. Potrawy na stół wigilijny można przynosić od godz.14:00 do kawiarenki parafialnej.

3. Dziś po Mszach św. u bielanek można nabyć małe figurki Dzieciątka Jezus, sianko na stół wigilijny, kartki świąteczne i stroiki.

4. Dziś o godzinie 16.00 msza dla dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej i ich rodziców.

5. Ofiary złożone na tacę w poniedziałek i wtorek będą wyrazem wdzięczności dla księdza rekolekcjonisty.

6. Rodzice chcący ochrzcić dziecko w czasie Świąt Bożego Narodzenia proszeni są o zgłaszanie się do kancelarii z niezbędnymi dokumentami do środy włącznie.

7. W niedzielę 24.XII, Wigilia, porządek Mszy św. niedzielny. Nie będzie Mszy św. o godz. 18.00. Pasterka, której przewodniczył będzie ks. biskup Rafał Markowski o godz. 24.00.

8. W dniu Bożego Narodzenia, czyli 25.XII, szafarze zaniosą chorym Komunię św. Prosimy o zgłaszanie adresów osób, którym stan zdrowia czy wiek nie pozwalają na przyjście do kościoła. Zgłoszenia przyjmujemy w zakrystii i kancelarii parafialnej.

9. W dniach 27 – 29.XII, czyli po świętach, kancelaria będzie czynna tylko w godzinach popołudniowych.

10. Od świąt i po nowym roku nie będzie już Mszy Św. o godz. 6.30.