Ogłoszenia parafialne

/  II NIEDZIELA ZWYKŁA

 II NIEDZIELA ZWYKŁA

15 stycznia 2024

1.         Składamy serdeczne Bóg zapłać za hojne ofiary składane na remont kościoła, zwłaszcza za dość znaczną sumę, która wpłynęła na konto parafialne.

2.        Szczególne podziękowania składamy fundatorowi renowacji sztandaru św. Franciszka i św. Klary, który pragnie pozostać anonimowy.

3.        Domowe Kręgi Biblijne zapraszają na spotkanie, które odbędzie się w czwartek 18 stycznia w kawiarni parafialnej po Mszy Św. wieczornej o godzinie 18.00.

4.        W piątek 19 stycznia o godz. 19.30 zostanie odprawiona Msza św. w intencji prześladowanych chrześcijan.

5.         Parafian mieszkających przy ul. Pola Karolińskie, prosimy o indywidulane zgłaszanie adresów na wizytę duszpasterską w zakrystii lub kancelarii.

6.        Organizujący pielgrzymki min. do Ziemi Świętej, Meksyku, Fatimy, Medjugorje ks. Krzysztof Liman, serdecznie zaprasza na kolejny wyjazd ze zwiedzaniem i wypoczynkiem, tym razem do egzotycznego Maroko. Podstawowe informacje znajdują się na plakacie zamieszczonym w kruchcie kościoła. Osoby zainteresowane szczegółowym programem i wyjazdem proszone są o pilny kontakt SMS-owy z księdzem. Zapraszamy.


W minionym tygodniu odeszli do Pana nasi parafianie:

śp. Wiesława Stępniewska

śp. Zdzisław Wasiak


Wizyta duszpasterska w tym tygodniu:

Poniedziałek, 15 stycznia

ul. Przepiórki i Jagny

Wtorek, 16 stycznia

ul. Fraszki

Środa, 17 stycznia

ul. Dekarska, Paganiniego i Uśmiech

Czwartek, 18 stycznia

ul. Dymna i Wszemirowska

Piątek, 19 stycznia

ul. Szuberta

Sobota, 20 stycznia

ul. Chrościckiego strona nieparzysta – do numeru 81

ul. Chrościckiego strona parzysta numery 4-32

Niedziela, 21 stycznia

ul. Zodiakalna

W dni powszednie kolędę rozpoczynamy od godziny 17.00, a w soboty od godz. 10.00. Nowych mieszkańców lub osoby, które dawno nie przyjmowały po kolędzie, a chciałyby zacząć, prosimy o zgłaszanie się do kancelarii.