Ogłoszenia parafialne

/ II NIEDZIELA ZWYKŁA

II NIEDZIELA ZWYKŁA

16 stycznia 2022

1. We wtorek 18 stycznia o godz. 19.00 w kaplicy Adoracji odbędzie się spotkanie dla wdów i wdowców.

2. Rodzice chcący ochrzcić dziecko w przyszłą niedzielę są proszeni o zgłaszanie są kancelarii z niezbędnymi dokumentami do środy włącznie.

3. W piątek 21 stycznia o godz. 20.00 zostanie odprawiona Msza św. w intencji prześladowanych chrześcijan.

4. Spotkanie dla młodzieży przygotowującej się do bierzmowania odbędzie się w sobotę 22 stycznia o godz. 11.00 w kaplicy Łazarza.

5. Na biesiadowanie kolędowe zapraszamy do kawiarni parafialnej w niedzielę 23 stycznia o godz. 17.00.

6. Wszystkich zainteresowanych przyszłością kościoła zapraszamy na kolejne parafialne spotkanie dotyczące synodu, które odbędzie się w niedzielę 23 stycznia po wieczornej Mszy świętej w sali teatralnej.

7. Katolicka Szkoła Podstawowa im. Ks. Piotra Skargi mająca siedzibę przy kościele św. Stanisława Biskupa /róg ul. Bema i Kasprzaka/ na Woli zaprasza kandydatów do klas: zerowej i pierwszej na rok szkolny 2022 / 2023. Spotkanie informacyjne odbędzie się w sobotę 22 stycznia w godzinach 10.00 – 14.00 w budynku szkoły. Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej szkoły: www.skarga.edu.pl

8. Od 25 stycznia w naszej parafii będzie możliwość spotkania i porozmawiania o wierze z osobami ze wspólnoty Neokatechumenalnej. Gdyby ktoś chciał zaprosić te osoby, prosimy o kontakt mailowy z kancelarią parafialną. Taka możliwość będzie również, gdy zapukają oni do naszych drzwi. Odwiedzający będą chodzili w 2 lub 3 osoby. Będą mieli przy sobie zaświadczenie z parafii. Nie będą zbierali żadnych ofiar. Proszę o życzliwe przyjęcie tych osób.

9. Rozpoczęliśmy wizytę duszpasterską. Przypominamy, że odwiedzamy tylko te rodziny, które nas zaprosiły. W dni powszednie kolędę rozpoczynamy od godz. 17.00 a w soboty od godz. 10.00.

Wizyta duszpasterska w tym tygodniu:

Poniedziałek 17 stycznia – ul. Trzcinowa, Potrzebna i Rybnicka
Wtorek 18 stycznia – ul. Wałowicka, Galaktyki, Atlasowa, Koziorożca, Rejonowa, Ciszewska, Łuki Wielkie, Łuki Małe i Łuczek
Środa 19 stycznia – ul. Kraszewskiego, Notecka, Promienista, Flagowa, Uśmiech, Zaranie, Przyłęcka, Żeleńskiego, Przepiórki, Dekarska, Fraszki, Piątkowska