Ogłoszenia parafialne

/ II NIEDZIELA ZWYKŁA

II NIEDZIELA ZWYKŁA

20 stycznia 2019

1. Obowiązkowe spotkanie dla rodziców młodzieży przygotowującej się do bierzmowania we wtorek 22 I o godz. 19.00 w kaplicy Łazarza.

2. Rodzice chcący ochrzcić dziecko w przyszłą niedzielę są proszeni o zgłaszanie się do kancelarii z niezbędnymi dokumentami do środy włącznie.

3. W niedzielę 27 I o godz. 14.00 w Świątyni Opatrzności Bożej w Wilanowie odbędzie się spotkanie młodych „Panama w Warszawie” w łączności z XXXIV Światowymi Dniami Młodzieży. Będzie to okazja do wspólnej modlitwy z Papieżem Franciszkiem i młodzieżą obecną w tych dniach w Panamie. Konferencję wygłosi Ks. Abp Grzegorz Ryś, całość poprowadzi raper i prezenter telewizyjny Michał
„PAX” Bukowski. Podczas spotkania przewidziana jest Eucharystia, wspólne czuwanie przy ikonie Matki Bożej, uwielbienie a także łączenie się na żywo z młodzieżą w Panamie.

4. Po feriach chcemy odwiedzić najnowszą część parafii – mieszkańców ulicy Chrościckiego 87 i 87A, planowana jest też kolęda uzupełniająca oraz kolęda dla nowych mieszkańców z ulicy Obywatelskiej. Zgłoszenia na kolędę uzupełniającą i dla nowych mieszkańców ul. Obywatelskiej będą przyjmowane w zakrystii i kancelarii od 20 I do 7 II.

Wizyta duszpasterska w tym tygodniu:
Poniedziałek 21 stycznia: ul. Zodiakalna, Galaktyki, Łuczek, Koziorożca – całe i ul. Dźwigowa od numeru 12 do 34;

Wtorek 22 stycznia: ul. Atlasowa i Łuki Małe – całe;
Środa 23 stycznia: ul. Łuki Wielkie – całe i ul. Dźwigowa 3;

W dni powszednie kolędę rozpoczynamy od godziny 17.00.