Ogłoszenia parafialne

/ II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

24 lutego 2024

1.         Na Gorzkie Żale zapraszamy dziś o godz. 17.15.

2.        Nabożeństwa Drogi Krzyżowej dla dzieci w piątki o godz. 17.00, dla dorosłych po Mszy św. wieczornej.

3.        Spotkanie dla młodzieży przygotowującej się do bierzmowania – grupa drugoroczna – dziś w kaplicy Łazarza o godz. 17.15.

4.        Od dziś Parafialny Zespół Caritas sprzedaje świece na stół wielkanocny. Dochód zostanie przeznaczony na potrzeby podopiecznych naszego Parafialnego Caritas.

5.        Zachęcamy do przekazania 1,5% podatku na Caritas Archidiecezji Warszawskiej ze wskazaniem naszej parafii w celu szczegółowym. Zgromadzone w ten sposób środki w całości zostaną przeznaczone na pomoc potrzebującym w naszej parafii. Ulotki i bliższe informacje przy stoisku sprzedaży świec.

6.        W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Spowiedź od godz. 17.30. Adresy chorych można zgłaszać w zakrystii lub kancelarii do środy włącznie. Na nocną adorację Najświętszego Sakramentu z pierwszego piątku na pierwszą sobotę można zapisywać się w zakrystii.

7.        Fundacja Willa Jasny Dom zaprasza na uroczystości patriotyczno-religijne w hołdzie patriotom polskim, ofiarom komunistycznego terroru, więzionym w dawnej siedzibie Informacji Wojskowej przy ul. Świerszcza 2 w czwartek 29 lutego 2024 r. godz. 17.00 przed Tablicą Pamiątkową.