Ogłoszenia parafialne

/ II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

5 marca 2023

1. Na Gorzkie Żale zapraszamy dziś o godz. 17.15.

2. Nabożeństwa Drogi Krzyżowej dla dzieci w piątki o godz. 17.00, dla dorosłych po Mszy św. wieczornej.

3. Zapraszamy do wsparcia młodzieży wyjeżdzającej na ŚDM do Portugalii. Młodzież kwestuje wiosennymi kwiatami, ciastem, chlebem ze smalcem i gorącą czekoladą dziś po każdej Mszy św.

4. Dziś niedziela Ad gentes. Jest to dzień modlitwy i solidarności z misjonarzami. Ofiary złożone do skarbony na środku kościoła zostaną przeznaczone na wsparcie dla misjonarzy.

5. Nabożeństwo do św. Michała Archanioła w piątek 07 marca po Mszy św. wieczornej.

6. Spotkanie dla młodzieży przygotowującej się do bierzmowania – grupa pierwszoroczna – w piątek 10 marca o godz. 19.00.

7. Spotkanie dla dzieci i rodziców przygotowujących się do I Komunii Świętej w następną niedzielę 12 marca po Mszy św. godz. 11.00.

8. Od przyszłej niedzieli 12 marca Parafialny Zespół Caritas będzie sprzedawał świece na stół wielkanocny.

9. W przyszłą niedzielę 12 marca na wszystkich Mszach św. śpiewać będzie młodzież ze wspólnoty Neokatechumenalnej, wyjeżdżająca na ŚDM.

10. Zapraszamy do Męskiej Szopy na warsztaty św. Józefa – w sobotę 11 marca o godz. 11.00. Będziemy budować budki lęgowe dla ptaków. Zapisy u ks. Pawła, ilość miejsc ograniczona.

11. Rekolekcje Wielkopostne z nawiedzeniem figury św. Michała Archanioła w naszej parafii będą odbywać się w dniach 16 – 19 marca. Szczegółowy plan znajduje się w kruchcie kościoła.