Ogłoszenia parafialne

/ II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

17 marca 2019

1. Na Gorzkie Żale zapraszamy dziś o godz. 17.15.

2. Modlitwa poranna kościoła – Jutrznia od poniedziałku do piątku o godz. 6.00 w kaplicy Łazarza.

3. Od poniedziałku w kancelarii parafialnej rozpoczynają się zapisy na paczki świąteczne dla potrzebujących.

4. Spotkanie dla młodzieży przygotowującej się do bierzmowania – grupa młodsza – odbędzie się we wtorek 19 marca w kaplicy Łazarza. Pierwsza grupa o godz. 19.00, druga grupa godz. 20.00.

5. Spotkanie Parafialnego Zespołu Caritas odbędzie się we wtorek 19 marca po Mszy wieczornej w sali w domu parafialnego.

6. W piątek Droga Krzyżowa dla dzieci o godz. 17.00 a dla młodzieży i dorosłych po Mszy św. wieczornej.

7. W przyszłą sobotę 23 marca Mszą św. o godz. 18.00 rozpoczniemy rekolekcje wielkopostne w naszej parafii, które potrwają do środy 27 marca włącznie. Przebiegać one będą pod hasłem „Codzienna droga do świętości”, a poprowadzi je ks. prof. dr hab. Jan Przybyłowski. Szczegółowy program rekolekcji znajduje się w kruchcie kościoła.

8. Rada i Zarząd Dzielnicy Włochy zapraszają na koncert, który odbędzie się w niedzielę 24 marca br. o godz. 19.00 w naszym kościele. Fragmenty „Pasji wg św. Jana” Jana Sebastiana Bacha wykonają zespół muzyki dawnej „La Tempesta”  oraz Chór Kameralny „In Laetitia” pod dyrekcją Barbary Kucharczyk. Na pozytywie będzie grał nasz organista Paweł Kucharczyk.

9. Rodzice zainteresowani wyjazdem dzieci na kolonie „Caritas” proszeni są dokonanie wstępnego zapisu w kancelarii parafialnej do 20 kwietnia.

10. W kruchcie kościoła można nabyć świece Caritas na stół wielkanocny.

11. Trwa cykl katechez dla młodzieży i dorosłych. Spotkania odbywają się w kaplicy Łazarza w poniedziałki i czwartki o 19.30. Serdecznie zapraszamy!