Ogłoszenia parafialne

/ II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

25 lutego 2018

1. Zapraszamy na nabożeństwa wielkopostne: w piątki na Drogę Krzyżową dla dzieci o godz. 17.00 i około 18.40 – dla młodzieży i dorosłych. Po Drodze Krzyżowej Adoracja i możliwość spowiedzi do 20.00. Gorzkie Żale z nauką pasyjną odprawiamy w niedziele o 17.15. Jutrznia od poniedziałku do piątku o godz. 6.00 w kaplicy Łazarza.

2. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 20.00. W piątek odwiedzimy chorych. Ich adresy można zgłaszać w kancelarii i zakrystii do środy włącznie. Spowiedź od 17.45.

3. W imieniu Fundacji Willa Jasny Dom oraz Urzędu do Spraw Kombatantów i Osób Represjonowanych serdecznie zapraszamy na uroczystość Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych, która odbędzie się pod pamiątkową Tablicą Willi Jasny Dom w środę 28 II o godz. 17.00 przy ul. Świerszcza 2.

4. Spotkanie Parafialnego Zespołu Caritas odbędzie się w czwartek 01 III po Mszy Świętej wieczornej w sali w domu parafialnym.

5. W kruchcie kościoła można nabyć świece na stół wielkanocny rozprowadzane przez Caritas.

6. Trwają katechezy dla dorosłych i młodzieży, można jeszcze dołączyć! Odbywają się w poniedziałki i czwartki o 19.30 w kaplicy Łazarza. Serdecznie zapraszamy!

7. Za tydzień taca będzie przeznaczona na cele inwestycyjne naszej parafii.