Ogłoszenia parafialne

/ I NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

I NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

26 lutego 2023

1. Gorzkie Żale dziś o godz.17.15.

2. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Adresy chorych można zgłaszać do środy włącznie. W piątek spowiedź od 17.30.

3. Całonocna adoracja Najświętszego Sakramentu w nocy z piątku 3 marca na sobotę 4 marca. Na adorację Najświętszego Sakramentu w nocy z piątku na sobotę można zapisywać się w zakrystii lub kancelarii do środy włącznie.

4. Nabożeństwa Drogi Krzyżowej w piątki dla dzieci o godz. 17.00 a dla dorosłych po Mszy św. wieczornej.

5. Spotkanie dla młodzieży przygotowującej się do bierzmowania (grupa drugoroczna) w sobotę 04 marca o godz. 10.00.

6. Zapraszamy do wsparcia młodzieży wyjeżdzającej na ŚDM do Portugalii. Młodzież będzie kwestować wiosennymi kwiatami, ciastem, chlebem ze smalcem i gorącą czekoladą w przyszłą niedzielę 05 marca po każdej Mszy św.

7. Ofiary na tacę można wpłacać na konto, którego numer znajduje się na obrazkach św. Teresy, które są na ławkach, w kruchcie kościoła i na stronie parafialnej.

8. Informujemy, iż za zgodą Kurii Metropolitalnej Warszawskiej i Rady Duszpasterskiej, działka przy ul. Chrościckiego 29, wraz z zabudowaniami, jest przeznaczona do sprzedaży Oferty można składać w kancelarii parafialnej do końca marca br. Dane posesji znajdują się w kruchcie kościoła.

9. Prosimy, by po Mszy św. odstawiać krzesła na miejsce.