Ogłoszenia parafialne

/ I NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

I NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

6 marca 2022

1. Na Gorzkie Żale zapraszamy dziś o godz. 17.15.

2. Nabożeństwa Drogi Krzyżowej dla dzieci w piątki o godz. 17.00, dla dorosłych po Mszy św. wieczornej.

3. Zapraszamy do wspólnego zwiedzania Muzeum Jana Pawła II i Stefana Wyszyńskiego w Świątyni Opatrzności Bożej w sobotę 12 marca o godz. 16.00. Zapisy u ks. Pawła.

4. W najbliższą sobotę 12 marca br. o godz. 20.00 w Bazylice Katedralnej Św. Jana na Starym Mieście w Warszawie odbędzie się koncert z muzyką Jana Sebastiana Bacha. Chór Kameralny „In Laetitia” wraz z zespołem „La Tempesta” wykonają Pasję wg św. Jana. Szczegóły na plakatach.

5. Zapraszamy dzieci i młodzież chcącą dołączyć do męskiej lub żeńskiej służby liturgicznej. Zgłoszenia są przyjmowane w zakrystii w niedzielę po Mszy św. o godz. 11.00.

6. W ubiegły piątek zmarł ks. kanonik Zenon Piskorski. Mszy św. pogrzebowej w poniedziałek 07 marca o godz. 12.30 będzie przewodniczył ks. biskup Rafał Markowski. Po Mszy przejazd na
cmentarz w Kazimierzu. Dla chętnych parafian będzie podstawiony autokar.

7. W związku z powtarzającymi się pytaniami ze strony parafii dotyczącymi pomocy Caritas AW dla Ukrainy uprzejmie informuję, że wszystkie informacje zamieszczane są na bieżąco na stronie internetowej www.caritasaw.pl . Aby wspomóc uchodźców przebywających na terenie naszej parafii zespół Caritas uruchamia dyżury w dniach od 7 do 11 marca w godzinach 17.00-20.00. Potrzebne artykuły można przynosić w tych dniach do sali na dole domu parafialnego. Lista niezbędnych rzeczy jest wywieszona w kruchcie kościoła a także na wydrukowanych kartkach, znajdujących się przy wyjściu z kościoła i w zakrystii.