Ogłoszenia parafialne

/ I NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

I NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

1 marca 2020

1. Na Gorzkie Żale zapraszamy w każdą niedzielę Wielkiego Postu o 17.15.

2. Spotkanie dla młodzieży przygotowującej się do bierzmowania – grupa młodsza –w poniedziałek 02 marca o godz. 19.00.

3. Nabożeństwo do św. Michała Archanioła we wtorek 03 marca po Mszy św. wieczornej.

4. Nabożeństwa Drogi Krzyżowej w piątki – dla dzieci o godz. 17.00, a dla dorosłych po Mszy św. wieczornej.

5. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 20.00. W piątek odwiedzimy chorych. Ich adresy można zgłaszać w kancelarii i zakrystii do środy włącznie. Spowiedź od 17.30. W sobotę po Mszy św. o godz. 8.00 nabożeństwo do Matki Bożej i spotkanie Kół Żywego Różańca.

6. Osoby, które pragną czuwać przez godzinę podczas adoracji Najświętszego Sakramentu w noc z 6 na 7 marca, proszone są zgłaszanie się do kancelarii parafialnej lub bezpośrednio do księży.

7. Spotkanie dla lektorów naszej parafii odbędzie się w sobotę 07 marca o godz. 9.30 w Sali domu parafialnego.

8. Konferencja przedchrzcielna dla rodziców chcących ochrzcić dziecko w kwietniu odbędzie się w sobotę 14 marca o godz. 9.30 w kaplicy Łazarza.

9. Trwa cykl katechez dla młodzieży i dorosłych. Spotkania odbywają się w kaplicy Łazarza w poniedziałki i czwartki o 19.30. Serdecznie zapraszamy również tych, którzy do tej pory nie uczestniczyli jeszcze w katechezach.

10. Przypominamy, że jest możliwość uczestniczenia we Mszy św. beatyfikacyjnej kardynała Stefana Wyszyńskiego na pl. Piłsudskiego w dniu 07 czerwca. Zgłoszenia chętnych na karty wstępu przyjmujemy w zakrystii i kancelarii. Liczba kart ograniczona.