Ogłoszenia parafialne

/ I NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

I NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

5 marca 2017

1. Zapraszamy na nabożeństwa wielkopostne: w piątki na nabożeństwa Drogi Krzyżowej o 17.00 – z udziałem dzieci, a o 18.40 – dla młodzieży i dorosłych. Po Drodze Krzyżowej Adoracja Krzyża do 20.00. Podczas Adoracji jest możliwość spowiedzi. Gorzkie Żale z nauką pasyjną odprawiamy w niedziele o 17.15. Za odprawienie nabożeństwa Drogi Krzyżowej i udział w Gorzkich Żalach można uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.

2. Spotkanie dla kandydatów przygotowujących się I rok do bierzmowania w poniedziałek w kawiarence o 19.00.

3. We wtorek zostanie odprawione nabożeństwo do św. Michała Archanioła. Przed Mszą św. można będzie złożyć swoje prośby do koszyczka umieszczonego przy ołtarzu. Intencje te zostano odczytane podczas nabożeństwa.

4. Spotkanie Parafialnego Oddziału Akcji Katolickiej odbędzie się w czwartek 9 III po Mszy św. wieczornej o 19.30 w kawiarence. Wszystkich członków Oddziału prosimy o obowiązkowe stawianie się na spotkaniu.

5. Modlitwa wypominkowa w najbliższy piątek rozpocznie się o godz. 17.30.

6. Spotkanie dla Kół Żywego Różańca w najbliższą sobotę po Mszy św. o 8.00 w kawiarence.

7. W naszej parafii są dziś obecni przedstawicie Katolickiej Szkoły Podstawowej im. ks. Piotra Skargi przy ul. Bema na Woli. Po Mszy św. przed kościołem uczniowie, pod opieką nauczyciela, będą rozdawali ulotki z zaproszeniem na dzień otwarty. Szkoła, która od września 2018 roku będzie publiczną, zaprasza kandydatów na rok szkolny 2017/2018 do kl. zerowej, kl. pierwszej i siódmej.

8. Od przyszłego poniedziałku (13 III) rozpoczynamy w naszej parafii kurs dla narzeczonych. Konferencje będą się odbywały w poniedziałki w kawiarence o 20.00. Zapisy w kancelarii.