Ogłoszenia parafialne

/ I NIEDZIELA ADWENTU

I NIEDZIELA ADWENTU

28 listopada 2021

1. Dzisiejszą niedzielą rozpoczynamy okres Adwentu. Na roraty zapraszamy od poniedziałku do soboty o godz. 6.30.

2. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu po Mszy św. wieczornej do godz. 20.00. W piątek odwiedzimy chorych. Ich adresy można zgłaszać w kancelarii i zakrystii do środy włącznie. Spowiedź od 17.30.

3. Od dziś rozpoczyna się akcja sprzedaży świec Caritas na stół wigilijny. Dochód ze sprzedaży zostanie przeznaczony na pomoc osobom potrzebującym z naszej parafii.

4. Od poniedziałku 29 listopada do piątku 10 grudnia można będzie zapisać się w kancelarii parafialnej na paczki świąteczne.

5. Nieszpory w niedzielę 05 grudnia o godz. 17.15.

6. Spotkanie dla dzieci przygotowujących się do I Komunii św. i ich rodziców odbędzie się w niedzielę 05 grudnia po Mszy św. o godz. 11.00.

7. W niedzielę 05 grudnia o godz. 12.00 Fundacja im. ks. prof. Ryszarda Rumianka zaprasza dzieci, młodzież i rodziny na mikołajkowe warsztaty. W świątecznej atmosferze przygotujemy choinki z osikowych płatków, które każdy będzie mógł zabrać do domu. Wstęp wolny. Warsztaty odbędą się w sali teatralnej.

8. Konferencja przedchrzcielna dla rodziców, którzy chcą ochrzcić dziecko w czasie Świąt Bożego Narodzenia odbędzie się w sobotę 11 grudnia o godz. 9.30.

9. W sobotę 04 grudnia, już po raz piąty, rusza nocny trailowy bieg dla Niepokalanej. Informacje i zapisy u ks. Pawła.

10. Zwracamy się z prośbą o wypełnienie ankiety Synod 2021 – 2023 Dla Kościoła synodalnego. Ankieta znajduje się na stronie internetowej parafii jak również w kruchcie na stoliku. Wypełnioną ankietę można pozostawić w zakrystii lub kancelarii parafialnej. Ankieta jest anonimowa. Serdecznie dziękujemy.