Ogłoszenia parafialne

/ I NIEDZIELA ADWENTU

I NIEDZIELA ADWENTU

29 listopada 2020

1. Dzisiejszą niedzielą rozpoczynamy okres Adwentu. Na roraty zapraszamy od poniedziałku do soboty o godz. 6.30.

2. We wtorek 01 grudnia, po Mszy św. wieczornej zostanie odprawione nabożeństwo do św. Michała Archanioła.

3. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu po Mszy św. wieczornej do godz. 20.00. W piątek odwiedzimy chorych. Ich adresy można zgłaszać w kancelarii i zakrystii do środy włącznie. Spowiedź od 17.30.

4. Nowe osoby, które pragną czuwać przez godzinę podczas adoracji Najświętszego Sakramentu w noc z 04 na 05 grudnia, proszone są zgłaszanie się mailowo lub telefonicznie do kancelarii parafialnej. Osoby, które dotychczas uczestniczyły w adoracji, nie muszą zgłaszać się kolejny raz. Zostaną do nich wysłane wiadomości z prośbą o wyznaczenie godziny.

5. Spotkanie dla młodzieży przygotowującej się do bierzmowania (obie grupy) w piątek 04 grudnia o godz. 19.00 w kościele.

6. Nieszpory w niedzielę 06 grudnia o godz. 17.15.

7. Konferencja przedchrzcielna dla rodziców, którzy chcą ochrzcić dziecko w czasie Świąt Bożego Narodzenia odbędzie się w sobotę 12 grudnia o godz. 9.30.

8. Opłatki można nabyć w zakrystii i kancelarii.

9. Parafialny Zespół Caritas zamierza w okresie przedświątecznym wesprzeć naszych parafian, znajdujących się w trudnej sytuacji. W związku z tym prosimy, aby osoby, które takiej pomocy potrzebują, zgłosiły się do kancelarii. Jednocześnie informujemy, że w związku z obostrzeniami epidemicznymi, nie będziemy prowadzić w tym roku akcji sprzedaży świec Caritas. Parafian, którzy zawsze nas hojnie wspierali w czasie Adwentu, prosimy o wsparcie finansowe, na pokrycie wydatków związanych z akcją świąteczną.